Petek Temizliği

TRABZON PETEK TEMİZLEME

Trabzon petek temizleme makine ve kimyasalla sökmeden kombi petek bakımı firmamızca yapılmaktadır. Petek temizliği 2 senede 1 kere Kesinlikle yapılmalıdır petekleri iç dış olarak temizliğini yaptırın kışı rahat geçirin. Trabzon petek temizliğinin çalışma alanı arasında şehir şebekesinin kirliliği veya kireçli olmasından kaynaklanan ve apartman için su deposunun kalitesizliğinin de faktörü olabildiği petek içi atık ve kireç oluşumuna karşı yanınızdayız.

Petek Bakım Hizmeti

Trabzon petek temizliği işlemlerini yaparken kesinlikle peteklerinizin tekrar sıcak kalmasını için temizliğin gerekli olup olmadığına bakmamız gerekli ve peteklerinizin değişme gibi bir ihtimali yoktur. Düşünelim ki peteklerde sızıntı var ve bu bile büyük bir sorun değildir çünkü kimyasal ile o açıkları hızlıca kapatabiliriz.

Petek bakım hizmetleri

Trabzon petek kombi temizliği öne çıkan çalışma basınçlı, gür ve kimyasal, maddenin de etkisi ile atıkları peteğin hangi kısmında oluşursa oluşsun oradan söküp alacak güçte yer almasıdır. Artık ısınma giderlerinizde düşüş ve sıcaklıklarda artış olması gerektiğini düşünüyorsanız bizleri arayın ve garantili işlemleri hemen

Peteklerde zamanla ısı kaybı görebilirsiniz, bunların en başında radyatör peteklerin üstü kısmının ısınıp alt tarafının ısınmaması en çok karşılaşılan sorunlarından biridir. Diğer karşılaşılan radyatör ısınma sorunları ise, dairede ki tüm peteklerin aynı anda ısınmaması, kombiye yakın olan peteklerin ısınıp uzak olanın ısınmaması, peteklerin hava yapmasından ötürü yeterince ısınmaması gibi bir çok neden olabilir.

 

Kombinizdeki Isı Ayarı İle Oynamayın !

Petekler az ısınıyorsa, genelde en çok yapılan hata kombi ısısını yükseltmek peteklerinizin daha fazla ısıtmasını beklemektir. Bunu yaparsanız hem petekleriniz yeterince ısınmaz hemde daha fazla doğalgaz harcamış olursunuz, normalde 40 derecede yanan kombi için aylık 300 tl fatura ödenen bir dairede kombiyi 50 dereceye alarak hem daha fazla ısınamaz hemde aylık 450 tl gibi rakamı boş yere ödersiniz.

Sorunun Çözümü İçin Petek Temizliği Yaptırın !

Peteklerinizle ilgili yukarıda saydığımız sorunlar için firmamızdan destek alarak radyatör petek temizliği yaptırmalısınız. Petek temizliği yapılırken petekleriniz asla sökülmez, kombi sıcak su bağlatınızdan tüm radyatör petek tesisat borularınız ve petekleriniz, kullanılan temizleme ve koruyucu kimyasallar ile tertemiz hale gelerek mükemmel bir ısı elde etmenize olanak sağlar.

 

Tıkanıklıkların oluşmaması için düzenli olarak bakımını yapmalısınız. Kaloriferi temizlemek için temizleme kimyasalı ile açmalısınız. Temizleme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız Doğan Teknik Tesisattan yardım alabilirsiniz.

 

Petek Temizleme servisi çağırmak için servis telefonumuz 05529399261 olup, çağrı merkezimi arayarak hemen randevu talep edebilir ve servisimizin size gelmesini sağlayabilrsiniz.

Doğru zaman doğru yer doğru kişi,hemen iletişim

Servis Verdiğimiz Markalar

Beyaz Eşya Servisi

Arçelik

ARÇELİK Beyaz eşya Servisi,buzdolabı Servisi, çamaşır makinesi servisi, Kombi Servisi,Klima servisi ve tüm ürünleri için hizmet veriyoruz.

Vestel

VESTEL Beyaz eşya Servisi,buzdolabı Servisi, çamaşır makinesi servisi, Kombi Servisi,Klima servisi ve tüm ürünleri için hizmet veriyoruz.

Profilo

PROFİLO Beyaz eşya Servisi,buzdolabı Servisi, çamaşır makinesi servisi, Kombi Servisi,Klima servisi ve tüm ürünleri için hizmet veriyoruz.

Samsung

SAMSUNG Beyaz eşya Servisi,buzdolabı Servisi, çamaşır makinesi servisi, Kombi Servisi,Klima servisi ve tüm ürünleri için hizmet veriyoruz.

Bosch

BOSCH Beyaz eşya Servisi,buzdolabı Servisi, çamaşır makinesi servisi, Kombi Servisi,Klima servisi ve tüm ürünleri için hizmet veriyoruz.

Beko

BEKO Beyaz eşya Servisi,buzdolabı Servisi, çamaşır makinesi servisi, Kombi Servisi,Klima servisi ve tüm ürünleri için hizmet veriyoruz.

MİELE

MİELE Beyaz eşya Servisi,buzdolabı Servisi, çamaşır makinesi servisi, Kombi Servisi,Klima servisi ve tüm ürünleri için hizmet veriyoruz.

ARİSTON

ARİSTON Beyaz eşya Servisi,buzdolabı Servisi, çamaşır makinesi servisi, Kombi Servisi,Klima servisi ve tüm ürünleri için hizmet veriyoruz.

Servis Randevusunda Bulun

Aşağıdaki formu doldurarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

    Şimdi Ara Canlı Yardım
    Hemen Ara